X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری
طرفدار تراکتور
همه تیم ها برای ما ارزشمنداند اگر چه می خواهند که ما را با سایر تیم ها درگیر کنند ولی ما یک هدف داریم راهیابی به اسیا.
طرفداران تراکتور
بروز ترین سایت هواداران و طرفداران تراکتور
دوشنبه 4 مرداد‌ماه سال 1389 ساعت 01:41 ب.ظ


چند روزی بیشتر به آغاز لیگ برتر فوتبال ایران باقی نمانده است و مطمئنا بار دیگر شاهد حضور گسترده ی هواداران علی الخصوص هواداران پرشور تراکتور در ورزشگاهها خواهیم بود.

با این وجود به دلیل حساسیت های بیشمار هفته ی اول و رویارویی دو تیم سرخ پوش ایران بار دیگر شاهد حاشیه سازی های برخی از بدخواهان تیم تراکتور هستیم. افرادی که هرگز نتوانستند به دلیل بیشمار بودن و میلیونی بودن هواداران تراکتور مستقیما با آنها روبرو شوند و همواره در پشت پرده و با سو استفاده از موقعیت شغلی خود در صدد ضربه زدن به این تیم و هوادارانش برآمدند.

شاید کمتر هواداری باشد که از غرض ورزی های شخص عزیز محمدی نسبت به تیم تراکتور و هوادارانش بی خبر باشد. وی در فصل گذشته به دلیل رانت های ویژه ای که از برخی تیم ها دریافت می کرد از هر فرصتی برای مخدوش کردن چهره ی هواداران بی نظیر تراکتور استفاده کرد وبا بی برنامه گی هایی که فقط خاص وی است به تیم تراکتور ضربه زد. وی که هرگز پیش از این سابقه ی ورزشی نداشته بود به یکباره سر از فدراسیون فوتبال در آورد و ریاست سازمان لیگ را عهده دار شد. سوابق وی در چندین سال گذشته مملو از بی برنامگی و مخصوصا غرض ورزی نسبت به برخی تیم های شهرستانی و مخصوصا تراکتور می باشد.
در چند روز مانده به آغاز دور جدید رقابت ها وی از هم اینک به مدد برخی افراد بی وجدان از جمله دوست اخراجی خود از تراکتور! کمر به نابودی پرطرفدارترین تیم آسیا بسته است تا تراکتوری ها نتوانند با حاشیه ی امنیت و آرامش پای به رقابت های لیگ برتر گذارند. شایعه ی منشوری بودن فراز کمالوند همان دسیسه ی تاریخی است که بار دیگر به همت عزیزمحمدی و برخی دیگر بر سر زیان ها افتاده است تا حاشیه را وارد اردوی تراکتور کنند و هواداران را نگران کنند. اگر بخواهیم به آرمان شهر فوتبال و دوران طلایی نزدیک شویم باید اذعان کنیم که ناکامی های تیم ملی و تیم های لیگ برتری در جام باشگاههای آسیا حاصل تلاش های عزیز محمدی و دار و دسته ی وی می باشد و رهایی از این ناکامی ها چاره ای ندارد جز برکناری افراد ناکارآمدی همچون وی. زیرا این افراد به دلیل سو مدیریت به جای آبیاری درخت فوتبال کشور تیشه به ریشه ی این فوتبال می زنند.
واقعا انسان چقدر باید کوته فکر باشد که شایعه ای که یک سال پیش کذایی بودن آن اثبات شد را دوباره وارد میدان کرد تا از طریق آن بتوان به برخی افراد خوش خدمتی کرد و دل میلیون ها هوادار را نگران ساخت. آقای عزیر محمدی ما مشکلی با شما و امثال شما نداریم ولی باید همواره به یاد داشته باشید که با این رفتار شما نه تنها هواداران دلسرد نمی شوند بلکه روز به روز بر شمار آنها افزوده می شود. و هریک از آنها اینک با دسیسه های شما بیش از پیش آگاه هستند و مطمئن باشید که اگر بخواهید کوچکترین حاشیه سازی برای سرمربی و یا سایر کادر فنی و بازیکنان و هواداران تراکتور ایجاد کنید با پاسخ محکمی از سوی میلیون ها عاشق سرخ فام روبرو خواهید شد. پس کمی به خود بیایدد و حداقل به شعارهایی که بر زبان می آورید کمی هم عمل کنیید تا بیش از پیش چهره ی شما در نزد هوادارانم تراکتور مخدوش نشود.
آقای عزیز محمدی شما اکنون صاحب قدرت هستید و به دلیل همین قدرت است که می توانید هر حقی را ناحق کنید. ولی بدانید که این مقام و منصب هرگز برای شما باقی نخواهد ماند زیرا که پیش از شما افراد بسیاری بر این مقام و منصب تکیه کردند و رفتند و شما هم خواهید رفت و بی شک اگر به دلیل خیانت هایی که کردید در این دنیا پاسخگو نباشد روزی خواهد رسید که در محکمه ی الهی باید پاسخ ایزد یکتا را دهید. آقای عزیز محمدی مطمئن باشید که با این دسیسه ها هرگز نمی توانید هواداران را از حمایت از سرمربی و تیم محبوب خود دلسرد کنید.
ما را ز سر بریده می ترسانی؟
ما گر ز سر بریده می ترسیدیم
بر گرد خرابات نمی چرخیدیم

           
عناوین آخرین یادداشت ها
خوش آمدید
آرشیو
موضوع بندی
عضویت کاربران بلاگ اسکای
نام کاربری
ittjzoevxvxqqnz678ic.jpg55vgv9buqyk067kmpvz.jpgv8joybguli8nd2mtcx2j.jpgernjr6zxq6i80pg3nhy.jpglidqum3maw2dqow7jozg.jpg
تعداد بازدیدکنندگان : 56571