X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری
طرفدار تراکتور
همه تیم ها برای ما ارزشمنداند اگر چه می خواهند که ما را با سایر تیم ها درگیر کنند ولی ما یک هدف داریم راهیابی به اسیا.
طرفداران تراکتور
بروز ترین سایت هواداران و طرفداران تراکتور
چهارشنبه 6 مرداد‌ماه سال 1389 ساعت 01:12 ق.ظ

 

ساعت 12:20 بعد از ظهر

حدود 2000 نفر از هواداران تراختور در استادیوم حضور دارند و نزدیک به 8000 نفر دیگر بعلت گرمای طاقت فرسا در فضای سبز اطراف مجموعه ی ورزشی هستند که در زمان لازم وارد استادیوم خواهند شد.

مکانی که مسئولان استادیوم آزادی برای هواداران تراختور در نظر گرفته است پشت دروازه ی سمت چپ است، لازم به ذکر است محل مشخص شده به هیچ وجه گنجایش هواداران تراختور را ندارد.

هوادارانی که در استادیوم و اطراف حضور دارند از برخورد بد نیروی انتظامی با تماشاگران و ضبط پارچه نوشته های تراختور گله مند هستند.

ساعت 13:15 بعد از ظهر

از استادیوم خبر می رسد تعداد هواداران حاضر در استادیوم به بیش از 7000 نفر افزایش یافته و حدود 10000 نفر نیز پشت درب های استادیوم آماده ی ورود هستند.

به مناسبت میلاد حضرت مهدی(عج) اقدام به پذیرایی از هواداران تراختور با کیک و آب میوه شده است.

گفتنی است باشگاه تراختور اقدام به توزیع پرچم رایگان در بین هواداران کرده است؛ لازم به ذکر این پرچم ها فاقد آرم جدید بوده و اندازه ی نسبتا کوچکی دارند.

تعداد هواداران تیم پیروزی کمتر از 30 نفر است که این تعداد در اقدامی زشت شروع به هتاکی و اهانت به هواداران آذربایجانی کردند که با واکنش سریع نیروی های امنیتی حاضر در استادیوم مواجه و به جایگاه خود هدایت شدند.

رفتار نیروی های پلیس حاضر در استادیوم به مراتب بهتر از ساعات گذشته است، گفتنی است نیروهای امنیتی در ساعات اولیه حضور هواداران در اطراف استادیوم که مشغول سرودن آواز های تورکی و رقص آذری بودند برخورد کرد که با ورود هواداران به استادیوم ختم به خیر شد.

ساعت 15 بعد از ظهر

تعداد هواداران حاضر در استادیوم آزادی به 11 هزار نفر افزایش یافت.

حاضران در استادیوم به شدت از عملکرد نیروهای امنیتی حاضر در استادیوم و اطراف مجموعه ی ورزشی ناراضی هستند و این نارضایتی جوی سنگینی را بر استادیوم تحمیل کرده است.

بعلت افزایش تمهیدات امنیتی بر روی هواداران کسی از تعداد دقیق تراختورچیان در خارج از استادیوم با خبر نیست، اما طبق آخرین تماس با افراد داخل استادیوم، عده ی زیادی از تماشاگران منتظر ورود به استادیوم هستند که با توجه به جوی امنیتی حاکم بر استادیوم از صدور اجازه ی ورود این افراد به داخل جلوگیری می شود.

خبرها حاکی از مجروحیت شدید سه نفر از تراختورچیان است که در درگیری با هواداران تیم میزبان اتفاق افتاده است، در این بین یکی دیگر از هواداران تراختور در اثر برخورد شی پرتابی از سوی هواداران پیروزی از هوش رفت و پس از تلاش زیاد نیروهای امدادی این فرد را به بیمارستان منتقل کردند.

ساعت 16 بعد از ظهر

در یک ساعت گذشته قریب به دو هزار نفر به حاضران در استادیوم اضافه شده است و هواداران با شعارهایی خواهان برخورد عوامل امنیتی با هواداران خاطی تیم میزبان هستند.

همچنان هواداران پیروزی در اقلیت کامل به سر می روند و تعدادشان کمتر از 700 نفر می باشد.

عکسهایی از حضور هواداران تراکتور  در ساعات اولیه بامداد 5/5/89

تمامی حقوق عکسهای منتشره مربوط به سایت مجموعه ورزشی آزادی تهران است و نشر آن با ذکر منبع بلامانع

عکس 1

عکس2

عکس3

عکس4

عکس5

ساعت 18 عصر

از آزادی خبر می رسد تعداد هواداران حاضر در استادیوم عددی بین 17 تا 20 هزار نفر است.

با نزدیک شدن به ساعت آغاز بازی رفته رفته بر تعداد هواداران تیم میزبان افزوده می شود و تا این لحظه حدود 10 هزار نفر تماشاگر پیروزی در آزادی حضور دارند؛ البته نقش خبرگزاری ها و سایتهای هواداری پیروزی در این افزایش جمعیت بی تاثیر نبوده است.

مکان در نظر گرفته شده برای تراختورچیان به هیچ وجه جوابگو نیست. افراد حاضر در استادیوم به شدت شعارهای خود را ادامه می دهند، که شعار "تورک دلینده مدسه" و "یاشاسین آذربایجان" از برجسته ترین آنهاست.

گفتنی است کری های بسیار شدیدی ما بین هواداران هر دو تیم در جریان است.

همچنین نیروهای پلیس به رفتار متناقض خود ادامه می دهند.

تیم وارد استادیوم شد.

هواداران با باخبر شدن از ورود تیم به استادیوم بر شدت تشویق ها افزودند و در این بین همچنان "فراز کمالوند" محبوب ترین چهره است.

بازیکنان تراختور قبل از پیروزی وارد زمین چمن شده و مشغول تمرین و گرم کردن هستند.

صدای هواداران بیشتر از همیشه است و استادیوم آزادی به معنای واقعی فتح شد.

45 دقیقه تا سوت آغاز دوئل

تعداد هواداران تقریبا برابر است و حدود 20 هزار نفر، البته رفته رفته بر تعداد هواداران پیروزی افزوده می شود.

هواداران پیروزی همچنان در حال هتک حرمت تراختورچی اند؛ این عمل در عین بی توجهی نیروهای حراست استادیوم در حال انجام است.

در حالیکه که کمتر از یک ساعت به شروع بازی مانده، هواداران حاضر در استادیوم با انرژی غیر قابل وصف مشغول تشویق و روحیه دهی به بازیکنان تیم هستند.

اینبار در تشویق های تراختورچیان کریم باقری و علی دایی جای خود را به محمد نصرتی و مهدی کیانی داده اند.

لازم به ذکر است یک پارچه نوشته ی بزرگ که تراختوری های "خلخال" آن را تهیه کرده اند در استادیوم به نمایش در آمده است، یک بنر بزرگ نیز از هواداران تراختور در "قره داغ" تهیه و به استادیوم آورده شده است.

در این بین دو بنر رنگی چاپ شده از پائول اختاپوس معروف آلمانی که برد نماینده ی آذربایجان را پیش بینی کرده بیش از سایر بنر ها توجه عکاسان و خبرنگاران را بخود جلب کرده است

           
عناوین آخرین یادداشت ها
خوش آمدید
آرشیو
موضوع بندی
عضویت کاربران بلاگ اسکای
نام کاربری
ittjzoevxvxqqnz678ic.jpg55vgv9buqyk067kmpvz.jpgv8joybguli8nd2mtcx2j.jpgernjr6zxq6i80pg3nhy.jpglidqum3maw2dqow7jozg.jpg
تعداد بازدیدکنندگان : 56571