X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری
طرفدار تراکتور
همه تیم ها برای ما ارزشمنداند اگر چه می خواهند که ما را با سایر تیم ها درگیر کنند ولی ما یک هدف داریم راهیابی به اسیا.
طرفداران تراکتور
بروز ترین سایت هواداران و طرفداران تراکتور
شنبه 9 مرداد‌ماه سال 1389 ساعت 04:37 ب.ظ

سایت گل ـ بعد از گذشت 3 روز از انجام بازی پرسپولیس و تراکتور همه حرف و حدیث‌ها و در تبریز در حول و حوش این بازی و اتفاقات بی‌سابقه آن است مطمئناً در روزهای آینده نیز شاهد آن خواهیم بود.

 اخبار داغ از تبریز:اعتراض به رای کمیته انضباطی و جلسه در تمرین تراکتور

درحال حاضر اعلام رأی کمیته انضباطی و محدودیت یک جلسه‌ای پرسپولیس و 2 جلسه‌ای تراکتور از بازی خانگی خود عاملی شده که بر آتش معرکه افزوده است...

عده‌ای معتقدند همان یک جلسه برای هر دو تیم می‌توانست تا حدودی جو را آرام کند . در عین حال هواداران فوتبالدوست تراکتور که راضی به نظر نمی‌رسند و نگران آینده فوتبال استان هستند معتقدند که حتی اعلام دوجلسه محرومیت از بازی خانگی برای آرام شدن جو موجود نمی‌تواند جای اعتراض داشته باشد .

اما نکته مهم این است که عده‌ای دیگر که به خاطر جریانات اخیر و درگیری‌های که همه شاهد بودند هواداران پرسپولیس را صرفا مقصر می‌دانند، حتی برای بازی روز یکشنبه که حکم بازی بدون تماشاگر بودن آن به هیئت فوتبال و باشگاه تراکتور ابلاغ شده را قبول نکرده و می‌خواهند به هر نحو در ورزشگاه حاضر شوند که این مسئله می‌تواند فوتبال تبریز را با حاشیه‌های جدی روبرو کند .

از طرفی نیز عده‌ای از هواداران تراکتور با تهیه نامه‌ای سرگشاده خواستار توجه به این قضیه شده و توهین به قومیت‌ها و فرهنگ‌ها را عاملی خطرناک به وحدت ملی و تمامیت عرضی کشور عنوان کرده‌اند و نگرانی خود را از این اتفاقات ابراز داشته‌اند.

جلسه مهم در ورزشگاه یادگار امام

تمرینات تراکتور روز جمعه 8/5/89 ساعت 7 در ورزشگاه یادگار امام برگزار می‌شود قبل از شروع تمرین کادرفنی تراکتورسازی طی جلسه‌ای که با مدیرعامل باشگاه در محل باشگاه تراکتورسازی داشته‌اند در مورد مسائل اخیر و رأی کمیته انضباطی و چگونگی برخورد باشگاه با این مسائل گفت‌وگو کردند.

در نهایت کادرفنی تراکتورخواستار رفع محرومیت حداقل یک جلسه از بازی خانگی شده و ضمن محکوم دانستن حرکات زشت عد‌ه‌ای تماشاگران عقیده دارند بایداز حق و حقوق مردم عادی و دوستدار تراکتور که از سال‌های پیش همیشه یار و یاور این تیم بوده‌اند و قربانی عده‌ای معدود می‌شوند، باید دفاع شود.

           
عناوین آخرین یادداشت ها
خوش آمدید
آرشیو
موضوع بندی
عضویت کاربران بلاگ اسکای
نام کاربری
ittjzoevxvxqqnz678ic.jpg55vgv9buqyk067kmpvz.jpgv8joybguli8nd2mtcx2j.jpgernjr6zxq6i80pg3nhy.jpglidqum3maw2dqow7jozg.jpg
تعداد بازدیدکنندگان : 56571