X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری
طرفدار تراکتور
همه تیم ها برای ما ارزشمنداند اگر چه می خواهند که ما را با سایر تیم ها درگیر کنند ولی ما یک هدف داریم راهیابی به اسیا.
طرفداران تراکتور
بروز ترین سایت هواداران و طرفداران تراکتور
دوشنبه 22 فروردین‌ماه سال 1390 ساعت 02:33 ب.ظ

اظهار نظر عجیب سرپرست باشگاه استقلال پس از شکست مقابل تراکتور سازی/فتح‌الله‌زاده: داور با چسبیدن به هافبک‌های استقلال مانع بازی‌سازی آنها شد

تصویر خبر

 

 

 

 

 

 

سرپرست باشگاه استقلال گفت: داور مسابقه با چسبیدن به هافبک‌های استقلال مانع بازی‌سازی آنها می‌شد.

 

بقیه در ادامه مطلب

علی فتح‌الله‌زاده درباره قضاوت روز گذشته تورج حق‌وردی در دیدار استقلال و تراکتورسازی تصریح کرد: من نمی‌خواهم حرف‌های جنجالی بزنم اما باعث جنجالی شدن قضایا می‌شوند. این همه زحمت می‌کشیم و فوتبال زیبا بازی می‌کنیم اما یک داور به راحتی حق ما را می‌گیرد.

 

وی افزود: هیچ مشکلی با تراکتورسازی نداریم. آنها هم خوب بودند. حتی قبل از بازی وقتی عزیز محمدی در مورد حضور طرفداران تراکتورسازی از من پرسید گفتم آنها هم دوستان ما هستند و با وجودی که در تبریز به هواداران استقلال جایی ندادند، به آنها چندین جایگاه اختصاص دادیم.

 

سرپرست باشگاه استقلال تصریح کرد: تراکتورسازی از پاداش داوری به نحو احسن استفاده کرد که اگر ما هم جای آنها بودیم همین استفاده را می‌کردیم. این تیم قبل از اینکه گل اول را بزند توپی در اختیار نداشت و آن توپ به اوت رفته برای استقلال بود. من یک بار، دو بار، درباره مشکلات داوری حرف نزنم، چند بار می‌توانم حرف نزنم؟ پس چه کسی از استقلال دفاع کند؟ چقدر ماخوذ به حیا باشم؟ مقابل سایپا درحالی که بازیکن‌مان با دروازه‌بان آنها تک به تک بود، اعلام خطا کردند، مقابل سپاهان یک پنالتی ما را نگرفتند. در 5 بازی 12 امتیاز از ما گرفتند.

 

فتح‌الله‌زاده ادامه داد: حتی برخی از کارشناسان داوری می‌گویند خطایی که روی جاسم کرار گرفته شد، درست نبوده است. بر فرض هم که درست بوده باشد گل اول آنها درست نبود.

 

سرپرست باشگاه استقلال درباره اینکه در بازی دیروز مقابل تراکتورسازی صحنه‌هایی دیده که اگر بخواهد در مورد آنها صحبت بکند فوتبال به هم می‌ریزد، گفت: من می‌خواهم به نکته‌ای در این بازی اشاره کنم که بسیار جالب است. داور مسابقه مدام به هافبک‌های استقلال می‌چسبید و مانع از حرکت آنها می‌شد، من نمی‌خواهم بگویم این حرکت داور از قصد بوده اما او بارها در جریان بازی با این حرکت خود مانع از توپ‌سازی استقلال شد. چنین اتفاقی اگر به عمد نبوده باشد، نشان از ضعف این داور دارد.

 

فتح‌الله‌زاده درباره صحبت روز گذشته خود مبنی بر اینکه رفاقت بین کمالوند و حق‌وردی در نتیجه این مسابقه تأثیر گذاشته است، عنوان کرد: من حرف ناحق نزدم. قبل از مسابقه هم به عزیز محمدی گفتم رفاقت این دو مشکل‌ساز می‌شود. پیش از این هم به آقای عسگری گفته بودم دقت بیشتری در انتخاب داوران داشته باشد. آقای عسگری این بود دقت تو؟

 

وی درباره اینکه صحبت‌های او بار حقوقی دارد، گفت: این صحبت‌ها هر باری داشته باشد، پای آن ایستاده‌ام. وقتی داور با قضاوتش روی نتیجه تأثیر می‌گذارد باید با شدت با او برخورد شود. باید ریشه داوری‌های مغرضانه را خشکاند. اگر بیشتر اهالی فوتبال از داوری‌ها گله می‌کنند حتما یک چیزهایی را می‌بینند که می‌گویند. یکی به من بگوید کدام یک از حرف‌های من درباره بازی دیروز ناحق بوده است؟

 

فتح‌الله‌زاده تصریح کرد: اگر به رفاقت کمالوند و حق‌وردی هم کاری نداشته باشیم قضاوت داور ثابت کرد که اشتباهاتی داشته است. صحبت‌های من اگر در نتیجه بازی تاثیر نداشته باشد، حداقل وجدان‌های خفته را بیدار می‌کند. چرا باید بازی خوب ما با داوری عوض شود؟ متاسفانه من جو را خوب نمی‌بینم. چطور می‌شود داور این همه در نتیجه بازی نقش داشته باشد؟ من این قضیه را رها نمی‌کنم و ثابت می‌کنم که چه اتفاقاتی در بیان این مسابقه رخ داده است.

 

سرپرست باشگاه استقلال تاکید کرد: من باید حق میلیون‌ها هوادار را بگیرم. یک داور به چه جراتی کار یک تیم را خراب می‌کند؟ هواداران ما دیروز صبوری کردند و چیزی نگفتند. اتفاقات بازی دیروز فراتر از اشتباهات داوری بود. چرا باید یک چنین داور ضعیفی را برای بازی استقلال بگذارند؟  

منبع برنامه ۹۰

           
عناوین آخرین یادداشت ها
خوش آمدید
آرشیو
موضوع بندی
عضویت کاربران بلاگ اسکای
نام کاربری
ittjzoevxvxqqnz678ic.jpg55vgv9buqyk067kmpvz.jpgv8joybguli8nd2mtcx2j.jpgernjr6zxq6i80pg3nhy.jpglidqum3maw2dqow7jozg.jpg
تعداد بازدیدکنندگان : 56571